/Files/images/виховна.jpg

Виховна проблема школи:

" Формування патріотичних та громадянських якостей особистості учня засобами національно-патріотичного виховання"

Система виховної роботи у Тавежнянському НВК у 2018-2019 н.р.
Рішення про закріплення території обслуговування

2018 рік - рік реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право"

Президент Петро Порошенко підписав Указ №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Указ сприятиме формуванню правової культури та свідомості у суспільстві, підвищенню рівня знань громадян щодо механізмів захисту своїх прав.

Відповідну ініціативу Глави держави, Уряду щодо посилення захисту прав і свобод громадян та покращення надання безоплатної правової допомоги було розглянуто на засіданні Національної ради реформ.

Під час обговорення Президент повідомив, що пропонується започаткувати спільну програму «Я маю право». «І це буде не просто правова безоплатна допомога у судах, яка є і зараз. А це – безоплатні юридичні консультації, на які будуть мати право найменш захищені верстви населення», - наголосив Глава держави.

«Це надзвичайно важливо. Я впевнений, що ця програма підвищить рівень захисту конституційних прав і свобод громадян, в тому числі, і з юридичної точки зору», - підкреслив Петро Порошенко.

Указом оголошується 2018 рік Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» та доручається Кабінету Міністрів України затвердити план заходів із реалізації зазначеного проекту.

Уряд має забезпечити інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та Законами права у відповідних сферах через засоби масової інформації, шляхом запровадження телефонних «гарячих ліній», організації зустрічей з громадянами за місцем проживання, виготовлення інформаційних матеріалів.

Крім того, мають здійснюватися комунікаційні заходи з метою запровадження реалізації цього проекту.

Кабінет міністрів також має щоквартально інформувати Главу держави про хід проведення Року реалізації проекту «Я маю право!».

Також документ визначає, що органи місцевого самоврядування мають сприяти забезпеченню реалізації цього проекту шляхом проведення відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи. Зокрема, на регіональних телеканалах мають бути створені програми, орієнтовані на підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян.

Кiлькiсть переглядiв: 178

Коментарi

 • Selena

  2013-08-10 11:56:33

  Susinirprg to think of something like that http://dfzpsy.com [url=http://madqidmxc.com]madqidmxc[/url] [link=http://kdbyruspgx.com]kdbyruspgx[/link]...

 • Mohamed

  2013-08-08 05:21:23

  Free info like this is an apple from the tree of kngowedle. Sinful?...

 • Seongdeok

  2013-08-08 03:44:26

  You really found a way to make this whole prsecos easier....

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.