ВИ МОЖЕТЕ ЗУПИНИТИ КІР

#КожнеЩепленняВажливе

В УКРАЇНІ СПАЛАХ КОРУ

КІР: ШВИДКИЙ І НЕБЕЗПЕЧНИЙ

ПОРАДИ БАТЬКАМ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Шановні батьки!

Для зарахування дитини до 1-го класу КЗ "Тавежнянський ліцей", за яким закріплена територія обслуговування Тавежнянського старостату, одному з батьків дитини особисто з 1 квітня по 31 травня 2023 року необхідно подати до закладу заяву та документи:

- копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал);wym-1687919790354

- медична довідка №086-1/0 (довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду);

- копія ідентифікаційного коду платника податків дитини (за наявності);

- форма для профілактичних щеплень;

- для підтвердження права дитини, яка проживає на території обслуговування закладу, один із батьків дитини має подати разом із заявою копію документа, що підтверджує місце проживання на території обслуговування закладу (паспорта або довідки про реєстрацію місця проживання)

- зарахування учнів до перших класів закладів загальної середньої освіти здійснюється відповідно до порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом міністерства освіти та науки україни від 16 квітня 2018 року № 367 (далі – порядок).

-відповідно до пункту 5 глави і розділу іі порядку, щодо зарахування за заявами батьків до 1-х класів усіх дітей, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також дітей, які є рідними (усиновленими) братами та або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі, чи дітей працівників цього закладу освіти, чи випускників дошкільного підрозділу цього закладу освіти (за його наявності).

-відсутність станом на 31 травня 2023 року медичної довідки не є підставою для відмови у зарахуванні; оригінали документів та медичні довідки подаються до закладу освіти не пізніше 18 серпня 2023 року.

-діти, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (або один з їх батьків має вищезазначену довідку), та не мають свідоцтв про народження, зараховуються без подання цього документу.

Графік прийому документів майбутніх першокласників: щодня з 8.00 до 15.00

Електронна адресса закладу: tavegnj@i.ua

Мавпяча віспа: що варто знати і як вберегтися.

На сьогодні у світі фіксується спалах мавпячої віспи. Намічається тенденція щодо поширення захворюваності на мавпячу віспу.

Передача інфекції відбувається переважно повітряно-крапельним шляхом.Заражаютьсяті особи, якімалитісний контакт з інфікованоюлюдиною.Найбільшийризикінфікуваннямають члени однієїродини при триваломуособистому контакті з інфікованим членом сім’ї, а такожмедичніпрацівники у випадкахнедостатньогодотримання правил контакту з пацієнтом.

Одним з можливих факторів ризику є вживання в їжу м’яса інфікованих тварин без належної термічної обробки.

Інкубаційний період (від часу інфікування до появи симптомів), зазвичай, становить від 6 до 16 днів, але може коливатися в діапазоні від 5 до 21 дня.

Проникнення до організму збудника мавпячоївісписупроводжується гарячкою, сильним головним болем, збільшенням лімфатичних вузлів, болем в спині, у м’язах і сильною слабкістю. Такі симптоми можуть тривати до 5 днів. Через кілька днів починається період висипки, у 95% випадків висипка виникає на обличчі та інших частинах тіла, у 75% випадків – це долоні та ступні.

Рекомендованим методом діагностики залишається ПЛР-тестування.

Основним способом запобігання поширенню інфекції залишається підвищення рівня знань про цю недугу, про фактори ризику та шляхи передачі; уникнення тісних контактів з інфікованими.

Мандрівники до європейських країн, країн Західної та Центральної Африки повинні уникати контактів з тваринами, що можуть бути носіями хвороби (гризуни, сумчасті тварини, примати), утримуватися від вживання м’яса диких тварин. Необхідно дотримуватись гігієнічних норм, належної безпеки харчових продуктів та питної води.

При догляді за хворими людьми необхідно надягати рукавички і використовувати засоби захисту. Після догляду за хворими людьми або після відвідин таких людей необхідно регулярно мити руки. Хворих рекомендується ізолювати або на дому, або в лікувальному закладі.

У разі появи будь-яких симптомів захворювання під час подорожі або після повернення необхідно терміново звернутися за медичною допомогою.

Важливим способом профілактики(і не лише цього захворювання), залишається миття рук, також відіграють певну роль заходи епідемічного нагляду та оперативне виявлення нових випадків.


Наша школа – це середовище педагогів-однодумців, які небайдужі до своєї професії.

Наша школа – це колектив, де доброта і гідність – риса кожного працівника.

Наша школа – це сходинки, якими дитина піднімається до знань, до духовних джерел народу, це святиня людяності, порядності, доброти.

Школа - це сходинки, якими дитина піднімається до знань, до духовних джерел народу, це освітня святина людяності, порядності, доброти.
Наші двері завжди гостинно відчинені для Вас. Кожна дитина буде оточена любов'ю, турботою і зможе розкрити свої здібності

/Files/photogallery/1488/урок.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.